ZAPRASZAMY

Ranczo agroturystyka to jedyne tak wyjątkowe miejsce w okolicy. Jest tworzone z zaangażowaniem, pasją i miłością stąd jego rodzinna atmosfera. Jak raz do nas przyjedziesz, będziesz chciał wrócić. Dlaczego? Ponieważ człowiek zawsze zapamięta miejsce, w którym czuł się jak w domu. 

Baza noclegowa

HOTEL DLA PSÓW

Sauna

Basen

Bilard

PARKING

Poznaj nas !

RANCZO agroturystyka’’ ulokowane jest w maleńkiej mieścinie Śliwnik. Jest miejscem wypoczynkowym z dala od miejskiego gwaru i hałasu.

To 2 hektary zieleni, spokoju i ciszy, otoczone lasem gdzie odpocznie umysł i ciało. Miejsce to jest idealną odskocznią dla osób, które pragną relaksu. 

 

DLA KOGO JEST TO MIEJSCE?


Nasze RANCZO to miejsce, które zewsząd otaczają przepiękne łąki i lasy. Z miejsca pobytu do najbliższego miasta jest ok. 3-4 km, dlatego jest idealnym miejscem dla osób chcących choć na chwilę odciąć się od rzeczywistości i zaszyć w miejscu, które pozwoli im się w pełni zrelaksować i zregenerować siły. 

 RANCZO przede wszystkim zapewnia gościom spokój i cieszę. Jest też miejscem, gdzie doskonale odnajdą się osoby pragnące odpocząć na świeżym powietrzu. Dla tej formy wypoczynku proponujemy naszą malowniczą okolicę, której przepiękne widoki zachęcają do uprawiania joggingu, nordic walkingu, jazdy na rowerze, czy spacerów. W okresie grzybobrania natomiast zwabiają miłośników tego rodzaju formy spędzania wolnego czasu. A dla miłośników wędkowania w okolicy (1000m od posesji) jest do dyspozycji staw hodowlany o powierzchni 20 hektarów. 

ORGANIZUJEMY IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE:

URODZINY

IMIENINY

WIECZORY PANIEŃSKIE / KAWALERSKIE

CHRZCINY

JUBILEUSZÓWKI

ORAZ WIELE WIĘCEJ...